پرش به محتوا

آگهی و تبلیغات اینترنتی

... با یک لبخند به ما بسپار ...

تعمیر لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو بهترین ها که خود را با شما ره تماس در این وب سایت تبلیغ نموده اند.  برای تبلیغ با ما تماس بگیرید.

فهرست جدول و نقشه وب سایت برای راهنمایی : 

 • نگاهی به وب سایت تبلیغاتی 369
 • روش ارتباط با نمایندگان لباسشویی دوو
 • آیا تعمیر لباسشویی دوو  در محل انجام می شود
 • به کدام نمایندگان ماشین لباسشویی باید اعتماد کرد
 • هزینه تعمیرات
 • وجود یک وب سایت لباسشویی
 • کد خطاها و ارور های لباسشویی دوو
 • نحوه ارتباط با نمایندگان
 • سوالات متداول مشتریان

369 یک وبسایت در حال توسعه برای تبلیغات تمام کسب و کار ها می باشد که دارای رتبه برتر در گوگل می باشدتعمیر لباسشویی دوو

آموزش و آگاه سازی درباره ایراد ها و ارور ها کد خطاهای رایج دوو :

 1. چرا برنامه شروع در لباسشویی دوو کار نمی کند؟
 2. آب وارد دستگاه نمی شود
 3. لباسشویی تخلیه نمی کند
 4. آبکش لباسشویی دوو دیگر نمی چرخد
 5. در زمان شستشو دستگاه به یکباره می ایستد و نیاز به تعمیر لباسشویی دوو می باشد
 6. از دستگاه سرو صدای زیادی به گوش می رسد 
 7. جا پودری پر از کف شده است و خالی نمی شود
 8. خشک نکردن لباسها بعد از شستشو

تعمیر لباسشویی دوو

کد خطای IE لباسشویی دوو:

در این حالت باید جریان ورودی آب را بررسی کنید چون این کد خطا مربوط به این قسمت است پس دقت کنید ببینید شاید آب با سرعت کمتری وارد دستگاه می شود که باعث ایجاد همین کد خطا شده است همینطور فیلتر رو هم بررسی کنید شاید احتمال دارد بسته شده باشد که در این صورت باید تمیز کنید اما سنسور سطح آب هم در نظر بگیرید که در صورت خرابی درست کار نخواهد کرد.

تعمیر لباسشویی دوو

خطای OE دوو

این قسمت مربوط به تخلیه دستگاه می باشد باید تمام قسمت هایی که مربوط به تخلیه هستند را چک بکنید حتی ممکن است تخلیه انجام شود ولی به کندی پس در نظر داشته باشید که این خطا رخ می دهد

ارور LE در دوو

اگر مشاهده کردید که درب دستگاه باز ماند و بسته نشد بدانید که این خطا رخ خواهد داد و باید هر چه سریعتر درب را درست کنید که با نمایندگان تعمیر لباسشویی دوو درارتباط باشید.

کد خطای E2

اگر به هر دلیلی مشاهده نمودید که آب دستگاه سر ریزی کرد در این صورت کد خطای E2 در صفحه نمخایش ظاهر می شود پس در این صورت باید شیر ورودی آب یا مخزن دستگاه و همینطور پمپ تخلیه را بررسی کنید و بعد از چک کردن اگر همه چیز سالم بود مطمعنا در برد دستگاه ایرادی پیش آمده است.

تعمیر لباسشویی دوو

کد خطای E3 لباسشویی دوو

این بر میگردد به موتور فن که دچار ایراد شده است و باید بررسی گردد و برای تعمیر لباسشویی دوو حتما با کارشناس با تجربه ارتباط بر قرار کنید تا به دستگاه آسیب جدی وارد نشود.

ارور E4 دوو

یعنی اینکه نشت آب از لباسشویی است. لطفا بررسی لوله تخلیه فراموش نشود  و یا از قسمت دیگ اتفاق افتاده باشد. در صورت مشاهده نشت یا مشاهده این ارور باید مواردی از قبیل

 • لوله تخلیه
 • پمپ تخلیه
 • آسیب دیدگی دیگ و…

بررسی شوند. اگر شلنگ تخلیه پاره بود، باید آن را تعویض کنید.

ارور E5

ارور بسیار شایع و رایج می باشد و به معنی خطای ولتاژ بالا می باشد. زیرا احتمال دارد که لباس بین قسمت لاستیک دور درب و آبکش دستگاه گیر کرده باشد. بنابراین باید لباس ها را به درستی داخل دستگاه قرار دهید و دقت کنید که حتما لباسها در قسمت لاستیک دور درب قرار نداشته باشد. همچنین در صورت تداوم این ارور لازم است تا برد الکترونیکی دستگاه نیز توسط یک سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی معتبر تعمیر لباسشویی دوو بررسی شود.

 

چرا آب به داخل دستگاه دوو وارد نمی شود؟

دلیل اینکه آب به درون مخزن دستگاه ماشین لباسشویی دو.و وارد نمی شود، باید مواردی از قبیل پیچ خوردگی لوله ورودی آب، بسته نبودن شیر آب، وصل نبودن شلنگ ورودی آب به شیر آب ورودی، بسته شدن فیلتر لوله آب، قطع بودن آب منزل، خرابی شیر برقی و… توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بررسی شوند

نچرخیدن آبکش لباسشویی دوو:

اگر اینطور باشد باید مواردی از قبیل میزان حجم لباس ها، خرابی موتور، خرابی شفت، خرابی بلبرینگ، خرابی دینام، مشکلات مربوط به دیگ، نا هموار بودن سطح زمین، خود تسمه که ممکن است پوسیده شده باشد و پاره شود و جمع شدن لباس ها در یک طرف و… بررسی شوند. این نکته را در نظر داشته باشید، اگر حجم لباس ها کم باشندو همینطور زیاد شود، در چرخش آبکش تاثیر می گذارد، به عنوان مثال حجم لباس ها نباید از 40 درصد فضای دیگ کم تر و از 80 درصد نیز بیشتر باشد. در نتیجه تعمیر لباسشویی دوو به این موضوع بالانس بودن و توازن لباس ها نیز توجه داشته باشید، زیرا با یک تغییرات کوچک در لباس ها این مشکل ممکن است که به راحتی بر طرف شود.

لینک های دیگر را بخوانید:

 1. ناخن کار
 2. لباسشویی
 3. املاک
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
5/5 - (9 امتیاز)